MÖBLER / Bord / Konsolbord 8527097
nr 852 7097
Konsolbord
1700-/1800-tal, Saknar skiva & bottenplatta
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:17:32
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.800 kr
2.800 kr
5.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.800 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.800 kr
5.800 kr
5.800 kr
5.800 kr
6.000 kr
6.400 kr